Wycieczka do Muzeum  24 wrzesień 2019 (16:25)
Wycieczka do Muzeum

Czy Wasze dzieci marzyły kiedyś o przejażdżce czołgiem? A może chciały doświadczyć realiów okopów wojennych lub po prostu interesują się historią? Mamy coś dla nich!
12 października dział historyczny zaprasza wszystkich zainteresowanych uczniów na SUPER WYCIECZKĘ SZKOLNĄ do Irish Military War Museum /Starinagh, Collon Co.Meath/.

W trakcie wycieczki, uczniowie będą korzystać z tzw. Golden School Package - w skład którego wchodzi zwiedzanie muzeum z przewodnikiem i dwie wybrane aktywności:
*przejażdżka czołgiem i strzelanie,
*wizyta w replice okopów z I wojny światowej,
*konsultacja z ekspertem od broni i obsługa broni,
*strzelanie z łuku.
Uczniowie przyjeżdżają do szkoły na godz. 9.00 skąd autokarem jadą do muzeum i będą do odebrania w szkole irlandzkiej o godz. 16:00.
Koszt wycieczki to €30

Dziękujemy bardzo za wspaniały odzew w sprawie wycieczki do Irish Military War Musem! Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania! Informujemy jednocześnie, że dzisiaj ZAMKNĘLIŚMY listę uczestników. Prosimy nie wpłacać pieniędzy na konto szkolne. W razie wątpliwości prosimy o kontakt na adres: joanna.prusak@szkolasen.com